KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14953333
nr 1495 3333
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Etsning, "Stall". Signerad, numrerad 10/180, daterad -86. Bildmått: 20x22 cm, yttermått inklusive ram: 26x32 cm
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
500 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:03:40
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson
Halvkristall